فراخوان هشتمین جشنواره تلویزیونی مستند/ بخش ویژه، «غزه»

هشتمین جشنواره تلویزیونی مستند با اعلام فراخوان در ۴ بخش «فیلم مستند»، «مجموعه مستند»، «عکس مستند» و «مستندنگاری» آغاز به کار کرد.

به گزارش سرویس خبری گیشه نگار،هشتمین جشنواره تلویزیونی مستند در بخش‌های «فیلم مستند»، «مجموعه مستند»، «عکس مستند» و «مستندنگاری» برگزار خواهد شد و شرکت‌کنندگان تا 25 مرداد فرصت دارند تا در سایت جشنواره ثبت‌نام و آثار خود را ارسال کنند.

در بخش فیلم مستند، مستندسازان سراسر کشور باید آثار تولیدی خود از ابتدای سال 1400 به بعد را ارسال کنند. همچنین عکاسان فعال در حوزه عکاسی مستند نیز می‌توانند با ارسال آثار خود در این رویداد ملی شرکت کنند. در بخش مستندنگاری نیز جشنواره پذیرای گزارش‌های مستند خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و فعالین رسانه‌ای خواهد بود.

در هشتمین جشنواره تلویزیونی مستند، همانند 2 دوره قبلی مجموعه مستندها نیز می‌توانند شرکت کنند و به رقابت با دیگر مجموعه‌ها بپردازند. همچنین به تمامی آثار راه‌یافته به جشنواره در بخش‌های مختلف حق پخش و حق‌التالیف اعطا خواهد شد.

امسال برای نخستین‌بار، بخش بین‌الملل جشنواره تلویزیونی مستند با موضوع «غزه» آغاز به کار خواهد کرد و مستندسازان خارجی از کشورهای مختلف می‌توانند مستندهای خود درباره فلسطین و غزه را جهت شرکت در جشنواره به دبیرخانه ارسال کنند.

علاقه‌مندان برای مطالعه فراخوان ثبت‌نام در جشنواره و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینترنتی www.festdoctv.com یا صفحه آن در شبکه‌های اجتماعی به آدرس festdoctv.ir@ مراجعه کنند.

هشتمین جشنواره تلویزیونی مستند مهر و آبان 1403 به دبیری حسین زارع‌زاده مدیر شبکه مستند سیما برگزار خواهد شد.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

  • 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *